Agroturystyka
"Urocze miejsce"
Oferta
translate.google.com: EN DE FR RU IW SK CS IT SP

 

 Proponujemy spedzenie wolnego czasu z dala od cywilizacji we wsi Ruda-Kolonia w gminie Ruda Huta znajdującej się ok 15 km od Chełma w wojewodztwie lubelskim (mapa).

U nas znajdą Państwo czyste powietrze,śpiew ptaków w ciągu dnia a w nocy rechot żab i gwiazdy w niezliczonej ilości.Jeśli znudzi się cisza w okolicy czeka sporo atrakcji.

Do dyspozycji Państwa oddajemy parter całorocznego domku z kominkiem na działce o powierzchni prawie 2500 m2 częściowo zalesionej (zdjęcia). 

Wynajmowany parter domku składa się z trzech pokoi (w tym jeden pokój przejściowy z kominkiem), w każdym pokoju łóżko dwuosobowe + w jednym sofa jednoosobowa.Kuchnia z kompletnym wyposażeniem,łazienka z pralką,umywalką i wanną.Miejsca do noclegu jest dla 7 osób. Na zewnątrz jest miejsce na grillowanie, ognisko, opalanie,gry czy aktywny wypoczynek (jazda na rowerze,pływanie kajakiem,spacery itd).Informacje i propozycje aktywnego wypoczynku znajdą Państwo w menu na górze naszej strony.

Oferta:

1.Wynajem pokoju 2 osobowego z kominkiem opłata za dobę,pokój przejściowy,w pokoju łóżko dwuosobowe,do dyspozycji ogólna kuchnia,łazienka i teren wokół domku, cena do uzgodnienia.

   

2.Wynajem pokoju 3 osobowego opłata za dobę,w pokoju łóżko dwuosobowe,sofa jednoosobowa,do dyspozycji ogólna kuchnia,łazienka i teren wokół domkucena do uzgodnienia. 
3.
Wynajem pokoju 2 osobowego opłata za dobę,w pokoju łóżko dwuosobowe,do dyspozycji ogólna kuchnia,łazienka i teren wokół domku,cena do uzgodnienia. 

 

 

4.Wynajem parteru domku - opłata za dobę, trzy pokoje wymienione wyżej (łącznie 7 miejsc noclegowych),do dyspozycji ogólna kuchnia,łazienka i teren wokół domku, cena do uzgodnienia. 

Nie oferujemy wyżywienia, ale w pobliżu ok 300 m są dwa sklepy spożywcze i pozostawiamy do dyspozycji kompletnie wyposażoną kuchnię.

Dla osób, które lubią aktywnie wypoczywać przygotowaliśmy propozycje miejsc, w które warto się udać: szlaki,warto zobaczyć lub okolica.

To idealne miejsce dla rodzinny na agroturystyczny odpoczynek w spokoju, ciszy i bliskości natury lub kilku osób, które chcą odpocząć od miasta na miejscu lub aktywnie poznając okolicę.Miejsce jest także piękne zimą.Siedząc przy kominku można miło spędzać czas i podziwiać uroki zimy.Zapraszamy do spędzania np Sylwestra.

UWAGA ! Przy dłuższych pobytach rabaty.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z zamieszczonymi informacjami w pozostałych częściach strony www.